Tinginio manifestas

-15%

Danielius Debesyla knyga Tinginio Manifestas

€10,20
Įprasta kaina: €14,88
Nemokamas pristatymas

Tinginio manifestas

Padidink savo produktyvumą!

Išmok produktyviai tinginiauti, atrask daugiau laisvo laiko ir skirk jį sau ir savo šeimai.
Pabaik senus darbus ir atrask laiko savo svajonėms bei norams, kurių tikrai turi!

Iš šios knygos gausi:
Produktyvumo savo darbams
Tinginystė yra vienas geriausių produktyvaus progreso variklių. Pirma padėsiu Tau nugalėti atidėliojimą, o tuomet imsimės Tingaus darbo.
Humoro ir gaivių idėjų poilsiui
Šioje knygoje surasi asmeninių istorijų, filosofinių idėjų ir mažų juokingų pokštų. Tai ideali knyga Tavo savaitgalio ar įprastos dienos poilsiui.
Įrankių maloniam gyvenimui
Knygoje Tau padėsiu atsisakyti beverčių darbų, atsirinkti, ką daryti, jei nežinai, ko imtis, ir automatizuoti savo darbus.
Ugnelės pasimetusiai sielai
Perskaičius knygą neliksi sėdėti ir galvoti „O ką dabar?“. Vietoj to, praktiškos idėjos ir tinginystė įkvėps Tave pokyčiams!
Noriu išmokti produktyviai tinginiauti!
Tinginio manifestas Ignas Bakėjus atsiliepimas
Jei žmogus nemoka tingėti, jis gali susirgti daugeliu ligų. Jam reikia išmokti pasiilsėti, kad bent jau 1-2 dienas per savaitę tiesiog įsikūnytų į tinginio rolę taip, kaip mokame įsikūnyti į itin darbštaus žmogaus rolę! Tai tik rolės, jas reikia išmokti valdyti ir, esant poreikiui, mokėti pakeisti apdarus!

Ignas Bakėjus – sveikos gyvensenos treneris
Tinginio manifestas Alex Monaco atsiliepimas
Patikrinau šią knygą. Švaru. Nėra sintetikos. Ji turi šarmo. Autorius rašė knygą nebijodamas, ką apie jį pagalvos! Danielius atsipūtęs + nevynioja į vatą + yra laisvas nuo surūdijusių įsitikinimų ir taisyklių. O ar tu esi laisvas, skaitytojau?

Alex Monaco – knygos „Laimingi šunsnukiai“ autorius
Tinginio manifestas Inga Stasiulionytė atsiliepimas
Ši knyga nėra kaip kitos, duodančios tik sausą informaciją – skaitydamas tiesiog girdi Danieliaus balsą, padiskutuoji su juo, lyg su geriausiu draugu. Knygoje apstu idėjų, pratimų ir klausimų, kurie padės susivokti ir išryškinti, kas išties svarbu tau.

Inga Stasiulionytė – ieties metikė Pekino olimpiadoje
Tinginio manifestas Martynas Šaikus atsiliepimas
Ši knyga skirta darboholikams ir perfekcionistams, kurie nuolat save graužia dėl neefektyviai išnaudoto laiko! Šioje knygoje rasite dešimtis taiklių ir greitų technikų, kaip skirti laiko sau bei kokybiškai patinginiauti, kad Jūsų profesinis ir asmeninis gyvenimas vėl teiktų didžiulį malonumą.

Martynas Šaikus – marketingo ekspertas
Tinginio manifestas Snieguolė Kerpienė atsiliepimas
Comon, Danieliau, bandai pateisinti tinginius?! O pats varai iš peties – va, ir knyga nė trisdešimties nesulaukus, ir tinklaraštis kiečiausias, o kur dar romano rašymas (atleisk, išdaviau). Tinginiauji, tipo?! Na taip, esi atsipūtęs, kiek tave pažįstu ir net pavydas ima! Tikrai verta tokios tinginystės pasimokyti.

Snieguolė Kerpienė – mados verslo ekspertė
Tinginio manifestas Aurimas Mikalauskas atsiliepimas
Knyga, kurios Lietuvai reikėjo seniai. Mūsų kultūroje buvimas baisiai užimtu vis dar laikomas vertybe ir tikiu, kad ši knyga ir Jums padės ne tik pakeisti požiūrį į darbą, bet ir išlaisvins nuo prievolės nuolat būti užimtu.

Aurimas Mikalauskas – audioteka.lt vadovas
Danielius GoriunovasAtsisakius to, kas nesvarbu, lieka vietos tam, ką išties labiausiai myli
Danielius Debesyla
„Tinginio manifestas” autorius
€10,20
Įprasta kaina: €14,88
Nemokamas pristatymas
Noriu daugiau sužinoti apie tinginystę!
Share This