Kas turėtų perskaityti šią knygą?
Ši knyga skirta ambicingiems ir ryžtingiems žmonėms, norintiems gyvenime pasiekti viską, ką tik įmanoma; tiems, kurie trokšta padaryti daugiau, turėti daugiau, būti ne vien tuo, kuo jau yra.
Siekiant sėkmės bene svarbiausia tai, kad norint gerokai daugiau pasiekti būtina keistis. Svarbiausia ne materialiniai dalykai, kuriuos galima įgyti ar sukurti, bet tai, kokiu žmogumi turite tapti, kad pasiektumėte daug daugiau nei vidutiniokas.
Savidisciplinos ugdymas – tai greitkelis, kuriame viskas tampa įmanoma. Ši knyga – tarsi instrukcija, paaiškinanti, kaip tapti ypatingu žmogumi, išsiskiriančiu nuostabiais pasiekimais.

[ms_dropcap color=”#000000″ boxed=”no” boxed_radius=”8″ class=”” id=””]K[/ms_dropcap]odėl vieniems žmonėms sekasi labiau nei kitiems? Kodėl kai kurie žmonės per tiek pat metų uždirba daugiau, yra laimingesni ir pasiekia gerokai daugiau nei didžioji dauguma? Kokia tikroji sėkmės paslaptis?

Savo seminarus visada pradedu paprasta užduotimi – paklausiu dalyvių, kiek auditorijoje esančių žmonių norėtų padvigubinti savo pajamas.

Beveik visi nusišypso ir pakelia rankas. Tuomet paklausiu, kiek auditorijoje esančių žmonių norėtų numesti svorio, atsikratyti skolų, tapti finansiškai nepriklausomi.

Vėl visi nusišypso, vienas kitas linksmai sušunka, o tada visi pakelia rankas. Tada sakau:

– Puiku! Šie jūsų tikslai nuostabūs. Visi norime daugiau uždirbti, daugiau laiko praleisti su šeima, būti sveiki ir gražūs, pasiekti finansinę nepriklausomybę.

Visi ne tik norime tų pačių dalykų, bet ir žinome, ką turime daryti, kad tai turėtume. Ir visi ruošiamės tai padaryti. Kada nors. Bet prieš pradėdami nusprendžiame kiek paatostogauti tame nuostabiame fantazijų pasaulyje, vadinamame Kada Nors sala.

Juk dažnai sakome: kada nors perskaitysiu šią knygą. Kada nors pradėsiu šią treniruočių programą. Kada nors pagerinsiu savo įgūdžius ir uždirbsiu daugiau pinigų. Kada nors pradėsiu geriau tvarkyti savo finansinius reikalus ir išbrisiu iš skolų. Kada nors padarysiu viską, kas būtina norint įgyvendinti užsibrėžtus tikslus… Kada nors…

Tikriausiai 80 proc. žmonių didžiąją gyvenimo dalį gyvena Kada Nors saloje. Jie svarsto, svajoja ir fantazuoja apie visus tuos dalykus, kuriuos ketina kada nors padaryti.

Kas juos supa Kada Nors saloje? Kiti Kada Nors salos žmonės. Kokia pagrindinė pokalbių tema Kada Nors saloje? Pasiteisinimai! Visi susėdę vienas kitam teisinasi, kodėl jie šioje saloje.

– Kodėl tu čia? – klausinėja jie vienas kito.

Nenuostabu, kad jų pasiteisinimai kone vienodi: „Mano vaikystė nebuvo laiminga“, „Neįgijau gero išsilavinimo“, „Neturiu pinigų“, „Mano vadovas labai kritiškas“, „Mano santuoka nesėkminga“, „Niekas nevertina manęs“ arba „Šiuo metu ekonominė padėtis labai prasta“.

Visi jie susirgo – liga, kuri pražūtinga siekiant sėkmės.

Visų jų ketinimai geri, tačiau visi žinome – kelias į pragarą gerais norais grįstas.

Pirmoji sėkmės taisyklė labai paprasta: išsikelkite iš Kada Nors salos!

Daugiau jokių pasiteisinimų! Išsikelkite arba likite, bet nesiteisinkite. Liaukitės savo nuostabias smegenis naudoti tam, kad išgalvotumėte racionalius paaiškinimus ir pateisintumėte savo nieko neveikimą. Darykite ką nors. Darykite bet ką. Nemeskite visko. Kartokite sau: „Tai priklauso nuo manęs“.

Nevykėliai vis teisinasi; nugalėtojai juda į priekį. Kaip galėtumėte pasakyti, ar jūsų mėgstamiausias pasiteisinimas pagrįstas? Paprasta. Apsižvalgykite ir paklauskite savęs:

– Ar čia yra nors vienas žmogus, kuriam pavyko ko nors pasiekti teisinantis taip, kaip teisinuosi aš?

Jei tik esate sąžiningas, to klausdamas turėsite pripažinti, kad yra tūkstančiai, netgi milijonai žmonių, kurių padėtis buvo dar blogesnė nei jūsų, tačiau jie vis tiek nusprendė kurti nuostabų gyvenimą. O tai, ką nuveikė tūkstančiai ar net milijonai, galite ir jūs, jei tik stengsitės.

Sakoma, kad jei siekdamas savo tikslų žmogus išeikvotų tiek pat jėgų, kiek ir teisindamasis, gerokai nustebtų.

Tačiau pirmiausia reikia išsikelti iš salos.

 Noriu gauti 7 BRIAN TRACY patarimus, apie SAVIDISCIPLINĄ ir PINIGUS

 

PRISIJUNKITE PRIE 20 PROCENTŲ GERIAUSIŲJŲ

Kaip savidisciplina yra raktas į sėkmę, taip jos nebuvimas yra pagrindinė nesėkmių, nusivylimo, prastų rezultatų ir nelaimingo gyvenimo priežastis.

Kai savidisciplinos nėra, mes priversti teisintis ir greitai pasiduoti.

Turbūt du patys didžiausi sėkmės, laimės ir asmeninio pasitenkinimo priešai – lengviausio kelio pasirinkimas ir prisitaikėliškumas.

Sužinok 21 būdą, kaip gauti tai, ko iš tikrųjų nori!

15.48 eur
Retas pradeda esant daug palankių aplinkybių. Aš pats nebaigiau aukštosios mokyklos. Kelerius metus dirbau nekvalifikuotus darbus.
Turėjau menką išsilavinimą, minimalius įgūdžius bei ribotą ateitį. Tuomet pradėjau savęs klausti: „Kodėl vieniems žmonėms sekasi labiau nei kitiems?“

Šis klausimas pakeitė mano gyvenimą.

Per kelerius metus perskaičiau begalę knygų ir straipsnių apie sėkmę ir pasiekimus. Panašu, kad sėkmės priežastys visais įmanomais būdais aptarinėjamos ir aprašinėjamos jau daugiau nei 2000 metų. Daugelio filosofų, mokytojų ir ekspertų nuomone, labai svarbi savybė – savidisciplina.

Disciplina yra būtina norint prisivilioti sėkmę.

Būtent savidisciplina leis ištrūkti iš salos. Tai nuostabaus gyvenimo raktas, be kurio neįmanoma pasiekti ilgalaikės sėkmės. Mano gyvenimas pasikeitė pradėjus ugdyti savidiscipliną, pasikeis ir jūsų. Nuolat iš savęs reikalaujant vis daugiau, man sekėsi prekyba, o vėliau ir vadyba. Užlopiau išsilavinimo spragas, trisdešimties baigiau verslo administravimo magistro studijas, kurios pareikalavo begalės valandų.

Pirmasis pradėjau importuoti „Suzuki“ automobilius į Kanadą, įsteigiau 65 automobilių prekybos centrus, pardaviau automobilių už 25 mln. dolerių ir visa tai pavyko, nors pradėjau neturėdamas jokių žinių apie šią pramonės šaką. Ką turėjau – tai discipliną bei ryžtą išmokti ir pritaikyti tai, kas reikalinga.

Nekilnojamojo turto plėtros ėmiausi neturėdamas jokių žinių ir patirties, tiesiog pasitelkiau discipliną, kai teko praleisti begalę valandų dirbant ir studijuojant. Tuomet ėmiausi prekybos centrų, pramoninių parkų, biurų pastatų ir gyvenamųjų namų statybos.

Savidisciplina man padėjo sėkmingai vesti verslo seminarus, konsultuoti, rašyti, sakyti kalbas, kurti įrašus, juos platinti. Mano seminarų ir kursų, garso ir vaizdo įrašų, knygų parduota daugiau nei už 500 mln. dolerių, 36 kalbomis, 44 šalyse. Per kelerius metus konsultavau daugiau nei 1000 įmonių, vedžiau seminarus daugiau nei 5 mln. žmonių. Visais atvejais siekiant sėkmės svarbiausias dalykas buvo savidisciplina.

Man paaiškėjo, kad gali pasiekti beveik bet kokį tikslą, jei tik laikaisi disciplinos, darai tai, ką reikia daryti, ir niekada nepasiduodi.

Brian Tracy

BRIAN TRACY INTERNATIONAL

Tinkami įgūdžiai ugdomi visą gyvenimą. Negalite kartą pabandę viską pamiršti. Privalote tai daryti nuolat.

KNYGOS TURINYS

Įvadas  Savidisciplinos stebuklas

I DALIS SAVIDISCIPLINA IR ASMENINĖ SĖKMĖ

1 skyrius  Savidisciplina ir sėkmė
2 skyrius  Savidisciplina ir charakteris
3 skyrius  Savidisciplina ir atsakomybė
4 skyrius  Savidisciplina ir tikslai
5 skyrius  Savidisciplina ir asmeninis meistriškumas
6 skyrius  Savidisciplina ir drąsa
7 skyrius  Savidisciplina ir atkaklumas

II DALIS SAVIDISCIPLINA IR VERSLAS, PREKYBA, FINANSAI

8 skyrius  Savidisciplina ir darbas
9 skyrius  Savidisciplina ir lyderystė
10 skyrius  Savidisciplina ir verslas
11 skyrius  Savidisciplina ir pardavimas
12 skyrius  Savidisciplina ir pinigai
13 skyrius  Savidisciplina ir laiko valdymas
14 skyrius  Savidisciplina ir problemų sprendimas

III DALIS SAVIDISCIPLINA IR GERAS GYVENIMAS

15 skyrius  Savidisciplina ir laimė
16 skyrius  Savidisciplina ir sveikata
17 skyrius  Savidisciplina ir gera fizinė forma
18 skyrius  Savidisciplina ir santuoka
19 skyrius  Savidisciplina ir vaikai
20 skyrius  Savidisciplina ir draugystė
21 skyrius  Savidisciplina ir dvasios ramybė

Share This