Garantija ir grąžinimas

Visoms parduodamoms knygoms taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@saviugdosknygynas.lt. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite „Nekokybiškos prekės“ ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB „Tobulėjimo projektai“, Klaipėdos 31-11, LT-96128 Gargždai.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Knygos negražinamos, vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 ” Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”

Kilus neaiškumų, klausimų ar nusiskundimų, pirmiausiai siūlome kreiptis į mus el. paštu info@saviugdosknygynas.lt arba telefonu 8 675 10148. Neradus bendro sutarimo, prašymus ar skundus dėl Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje įsigytos Prekės Pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Share This