Garantija ir grąžinimas

Visoms parduodamoms knygoms taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@saviugdosknygynas.lt. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite „Nekokybiškos prekės“ ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB „Tobulėjimo projektai“, Klaipėdos 31-11, LT-96128 Gargždai.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: info@saviugdosknygynas.lt Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite „Grąžinimas“ ir išsiųskite mums adresu: UAB „Tobulėjimo projektai“, Klaipėdos 31-11, LT-96128 Gargždai.

Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Kilus neaiškumų, klausimų ar nusiskundimų, pirmiausiai siūlome kreiptis į mus el. paštu info@saviugdosknygynas.lt arba telefonu 8 675 10148. Neradus bendro sutarimo, prašymus ar skundus dėl Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje įsigytos Prekės Pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Krepšelis Prekės ištrintos. Grįžti
  • Krepšelis tuščias.
Share This