Į šią knygą sudėjau savo patirtį, jausmus, ieškojimus, išgyvenimus ir viską, ką dauguma mūsų patiria, keliaudami gyvenimo keliu. Šiose eilėse kiekvienas ras kažką savito, pažįstamo ir artimo. Yra tikimybė, kad išjausite tai iki sielos gelmių ir labai tikiuosi, kad tas jausmas atrakins vieną iš senų spynų, kurios atvers duris į naująjį daug šviesesnį kelią.

Mažvydas Šimkus

Patirk meilę, motyvaciją ir pažinimo džiaugsmą!

“Nuo tuštybės iki amžinybės” – tai poezijos rinkinys, kuriame kiekvienas ras kažką savito ir pažįstamo. Ši knyga palies kiekvieną skaitytoją savo nuoširdumu, emocionalumu ir atvirumu. Šioje knygoje atrasite ne vieną pažįstamą situaciją. Jeigu skaitysite knygą atvira širdimi, nusikelsite į savo praeitį, rasite ne vieną atsakymą ir panirsite į  gilesnius apmąstymus.

Skaitydami šią knygą, galėsite jausti rašytojo vidinius virsmus, lygiai taip pat, kaip ir Jūsų gyvenime, autorius per paskutinius kelerius metus persivertė 180 laipsnių. Tą pajausite knygos pabaigoje.

“Šios eilės padės Jums peržvelgti savo gyvenimo kelionę nuo ten, kur buvote prieš kelerius metus iki ten, kur esate dabar, kai staitote šį tekstą.”

“Nuo tuštybės iki amžinybės” – tai unikali knyga, nes ko gero pirmą kartą Lietuvoje motyvacija yra sudėta į eilėraščių formatą. Vieni sako, kad tai jausminga, kiti sako, kad tai jautru ir nuoširdu, bet visi pripažįsta, jog tai tiesiog UNIKALU.

Jei atsipalaiduoti ir įsijausti, susirimuoti savo ritmą su autoriaus ritmu taip, kad būtų skanu sau, galima atrasti gilių vidinių pasąmonės labirintų kuriuose vyksta transformacija aktuali kiekvienam… Įdomi kelionė tada laukia kiekvieno.

Martynas Driukas

NLP ir koučingo treneris, kvėpavimo terapijos mokytojas, sąmoningumo ir dvasingumo skleidėjas

Mažvydo eilėraščiai yra labai gilūs. Jie skirti ne visiems, nes šiame pasaulyje yra labai mažai žmonių, suprantančių ir vertinančių amžinas vertybes.

Alex Monaco

Bestselerio "Laimingi šunsnukiai" autorius, verslininkas, gyvenimo provokatorius

Mažvydo knyga man panaši į vasaros audrą. Dažniausiai į poeziją kartais sunku įsijausti… Tačiau ši knyga įelektrina net už šimtų kilometrų! Tai vyriška energija pulsuojantis kūrinys, kurį perskaičius pajusti gyvybę savo širdyje.

Debesyla.lt

Iššūkių fanatikas

Kas yra Mažvydas Šimkus? Aš jį pavadinčiau Sielos žmogumi, išjaučiantį, atvirą, norintį gyvenimą išgyventi prasmingai! Tai jaučiasi išleistoje knygoje!

Donatas Kantakevičius

pardavimų vadovas, www.vyrai.eu įkūrėjas

Apie Mažvydą galiu pasakyti tiek: motyvuotas, siekiantis tikslo! Norintis savo pavyzdžiu įkvėpti kitus gyventi geriau!

Ignas Bakėjus

Sporto ir sveikos gyvensenos skleidėjas, lektorius ir motyvatorius

Motyvacinės eilės, kurios keliauja į širdį. Tikra, atvira, nuoširdu. Įkvėpia būti žmogumi ir siekti daugiau.

Saulius Bagdonas

renginių vedėjas, lektorius

Ši knyga savo eilėraščiais yra puikus įkvėpimo šaltinis. Retai knygos, kurios motyvuoja, skatina pildyti savo svajones būna pateiktos eilėraščių formatu – ši išskirtinė. Suteikia drąsos, ryžto savo gyvenimui, nepamiršdama ir jausmų, kurie aplanko kiekvieną, kuris dairosi po savąjį kelią.

Indrė Marija

www.indremarija.lt autorė, jogos studijos „Bodhi“ įkūrėja

Skaitant sias eiles atejo toks vaizdinys, tarsi si knyga butu kaip meno kurinys, skulptura ar paveikslas, kuriame nupiesta tiesa, bet savaip. Keista, bet su menu taip jau yra, kad jei praeivio paprasysi ivertinti si paveiksla, jis atsakys Pff ir as taip galeciau. Bet jei ji pristatysi parodu rumuose, pasakysi kad jis nutapytas zymiausio visu laiku dailininiko ir vertas daugiau nei 1000 jo atlyginimu, tuomet jis sustos, ziures kelias ar keliolika minuciu ir visaip kaip izvelgs ten mena… O gal net ir tiesa. Gal net pajaus ta dailininko dvasia. Taip yra ir su siomis eilemis. Ech… Kaip noreciau, kad Mazvydas jau dabar butu zymus ir jo kuriniai kainuotu daug. Tada bet kas paemes sia knyga surastu savo tiesa. Eilutese arba tarp ju.
Man asmeniskai atrodo, kad joje yra labai daug tikrumo arba teisingu gyvenimisku nuostatu. Labiausiai patikes eilerastis yra “Laiskas nuo svajones”.
Vytautas Jančiauskas

„Atradau Tave iš naujo, / Tik po to, kai pamilau save, / Pamilau Tave iš naujo, / Tik po to, kai suradau save…“. Nuo pat pirmų eilučių supratau, jog ši poezija apie mane. Atrodo, tarsi mano vidinis saugumo kokonas buvo praluptas ir paverstas eilėmis. Bet taip švelniai, lėtai, subtiliai. Nė pats nepajutau, koks atviras likau pats sau. Nuoširdžiai rekomenduoju šią knygą tiems, kurie trokšta artimo ir atviro kontakto su savo jausmais, išgyvenimais, nes tai palies slapčiausias sielos gelmes.   

Robertas Macius

tinklaraštininkas, korespondentas

Kokiam žmogui skirta ši knyga?

Tam, kas ieško savo gyvenimo kelio.
Tam, kas nori jaustis suprastas.
Tam, ką paliko ar įskaudino.
Tam, kas mylėjo ar myli dabar.
Tam, kas žino, kas yra tyras jausmas,
Tam, kam patinka šiek tiek kitoks požiūris į pasaulį.
Tam, kas nori būti mylimas.
Tam, kas mėgsta išbandyti kažką naujo ir tapti pirmuoju.
Ir Tam , kas tiki, kad yra kažkas daugiau…

Patirk meilę, motyvaciją ir pažinimo džiaugsmą!

Share This