SUSITARKIME

Kad, ši knyga nėra skirta tam, jog ją peržvelgtum ir pasidėtum prie dar dešimties panašių knygų savo lentynoje. Taip pat ji nėra bendro pobūdžio  pasvarstymai apie filosofiją ar patarimai, kaip gyventi.
Ji taip pat nėra skirta tam, kad įsitrauktum į kokią nors programą.

Ji skirta VEIKSMAMS!

Gyvenimą pradedame galvodami, kad esame nuostabūs. Kai esame penkerių, šokame prieš žmones visai negalvodami, ką jie apie mus mano. Tačiau kai suaugame, ta laisvė kažkur iš mūsų dingsta.
Ją užslopiname dėl partnerių, tėvų elgesio, žiniasklaidos nuomonės ir keblių situacijų. Suaugę mes dvejojame savimi. Teisiame save. Kritikuojame savo kūnus, save kaip žmones, disciplinos trūkumą savyje ir visas savo kaltes. Mes nemėgstame savo gyvenimo.
To sekoje bandome save patobulinti, bandome būti geresni, nes patys sau keliame pasibjaurėjimą. Arba dvejojame savo galimybėmis tapti geresniais ir jaučiamės dėl to nelaimingi. Arba patys stabdome savo pastangas pasikeisti, nes iš tiesų netikime, kad galime tai padaryti.
Savęs nemėgimo pasekmės pasireiškia netinkamais santykiais, užstrigusia karjera, liūdesiu, skundais ir nusivylimu, dažnai nesveikais įpročiais: persivalgymu, alkoholio vartojimu, išlaidavimu, priklausomybėmis nuo video žaidimų ir interneto…

Tad koks kelias veda į pasitenkinimą savimi ir savo gyvenimu?

1. Perskaitykite knygą per valandą. Nepasidėkite šalia, tačiau išties perskaitykite.

2. Nedelsiant pradėkite taikyti knygoje pateikiamus metodus.

3. Kasdien praktikuokite įgūdžius. Nors keletą minučių per dieną.

Per trumpą laiką jūs įgysite bazinių įgūdžių, kurių dėka jausitės patenkinti, mažiau pikti, patirsite mažiau streso.

Kaip jums skamba? Jei tinka, susitarkime:

1. Jūs padarysite šiuos tris dalykus.

2. Taip, išjungsite savo kompiuterį, padėsite telefoną į šalį ir skirsite nepertraukiamą valandą knygos perskaitymui.

3. Aš pažadu viską pateikti glaustai, kad jūsų laikas būtų išnaudotas produktyviai bei įgautumėte išties naudingų įgūdžių. Tokiu atveju aš be galo džiaugiuosi, kad esate čia.

Ačiū, kad skaitote.

Share This