Yra teigiančių, kad tinginiai nieko nepasiekia. Bet tai – melas. Moksliniai tyrimai ir žymiausių autorių patirtis rodo, kad SĄMONINGA TINGINYSTĖ yra geriausia, kuo galime užsiimti.

Tai produktyvu, sveika ir suteikia begalę progų išpildyti svajones, kurių tikrai turi. Skirk laiko sau, skirk laiko šeimai. Patinginiauk, po velnių!

Įsigyk ir gauk pirmas!
Dabar mokėk tik 12.88 eurus vietoj 14.88 ir jokio siuntimo mokesčio!

Danielius Goriunovas – Debesyla

yra vieno didžiausių Lietuvos tinklaraščių Debesyla.lt autorius. Jis dievina beprotiškus iššūkius ir tingų gyvenimo būdą. Jo išsamūs ugdomieji straipsniai pasirodė didžiuosiuose Lietuvos portaluose kaip „Delfi“ ar „Lrytas“, o autorius juos remia gausiais moksliniais tyrimais ir asmenine bei išskirtinių savo pasekėjų patirtimi. Laisvu laiku Danielius sočiai miega, valgo karamelinius ledus ir mėgaujasi Sąmoningos tinginystės teikiamu produktyvumu.

…Jam taip pat labai keista apie save kalbėti trečiuoju asmeniu.

„Patikrinau šią knygą. Švaru. Nėra sintetikos. Ji turi šarmo. Autorius rašė knygą nebijodamas, ką apie jį pagalvos! Danielius atsipūtęs + nevynioja į vatą + yra laisvas nuo surūdijusių įsitikinimų ir taisyklių. O ar tu esi laisvas, skaitytojau?“

Alex Monaco, knygos

„Laimingi šunsnukiai“ autorius

„Knyga, kurios Lietuvai reikėjo seniai. Mūsų kultūroje buvimas baisiai užimtu vis dar laikomas vertybe ir tikiu, kad ši knyga ir Jums padės ne tik pakeisti požiūrį į darbą, bet ir išlaisvins nuo prievolės nuolat būti užimtu.“

Aurimas Mikalauskas

audioknygų leidyklos Audioteka.lt vadovas

„Ši knyga skirta darboholikams ir perfekcionistams, kurie nuolat save graužia dėl neefektyviai išnaudoto laiko! Šioje knygoje rasite dešimtis taiklių ir greitų technikų, kaip skirti laiko sau bei kokybiškai patinginiauti, kad Jūsų profesinis ir asmeninis gyvenimas vėl teiktų didžiulį malonumą.“

Martynas Šaikus

marketingo ekspertas

„Ši knyga nėra kaip kitos, duodančios tik sausą informaciją – skaitydamas tiesiog girdi Danieliaus balsą, padiskutuoji su juo, lyg su geriausiu draugu. Knygoje apstu idėjų, pratimų ir klausimų, kurie padės susivokti ir išryškinti, kas išties svarbu tau.“

Inga Stasiulionytė

ieties metikė Pekino olimpiadoje

Kviečiu į susitikimą. Jam nereikia puoštis ir į jį gali ateiti kasydamasis bambą ar užsimetęs naktinį chalatą.

Šiame susitikime sutiksi vieną asmenį, kuris nepailstamai tave kalbins ir netgi duos lengvų užduočių. Kartu galėsite kur užsukti lengvai užkrimsti arba net į šilumos punktą (taip, pas benamius) pasišildyti…

Skamba kraupokai? Nieko tokio, juk maistas ir šiluma yra vieni tų kelių dalykų, kurių žmogui išties reikia! Tikras mokslinis tyrimas šia tema padarytas.

Jei paskaitei iki čia, pasidomėk, kas tas mūsų pašnekovas. Tik įspėju, jis vienus pradžiugins, o kitus nustebins dėl to paties: TINGINYSTĖ VEŽA. Tik ne bet kokia, o… Na, pamatysi!

Perskaitęs šią knygą supratau, kad tinginystė yra tai, kas sveika.

Povilas Petrauskas

koučingo specialistas

Jei žmogus nemoka tingėti, jis gali susirgti daugeliu ligų. Jam reikia išmokti pasiilsėti, kad bent jau 1-2 dienas per savaitę tiesiog įsikūnytų į tinginio rolę taip, kaip mokame įsikūnyti į itin darbštaus žmogaus rolę! Tai tik rolės, jas reikia išmokti valdyti ir, esant poreikiui, mokėti pakeisti apdarus!

Ignas Bakėjus

sveikos gyvensenos treneris

Comon, Danieliau, bandai pateisinti tinginius?! O pats varai iš peties – va, ir knyga nė trisdešimties nesulaukus, ir tinklaraštis kiečiausias, o kur dar romano rašymas (atleisk, išdaviau). Tinginiauji, tipo?! Na taip, esi atsipūtęs, kiek tave pažįstu ir net pavydas ima! Tikrai verta tokios tinginystės pasimokyti.

Snieguolė Kerpienė

mados verslo ekspertė

Tiek, jau nusipirko šią knygą

Įsigyk ir gauk pirmas!
Dabar mokėk tik 12.88 eurus vietoj 14.88 ir jokio siuntimo mokesčio!

Kam laukti? Juk gali, tai padaryti DABAR!

Iš šios knygos gausi:

PRODUKTYVUMO SAVO DARBAMS

Kaip pastebėjau jau 4 metus kurdamas Debesylą – tinginystė išties yra vienas geriausių produktyvaus progreso variklių. Pirma padėsiu tau nugalėti atidėliojimą, o tuomet imsimės Tingaus darbo.

ĮRANKIŲ MALONIAM GYVENIMUI

Knygoje padėsiu atsisakyti beverčių darbų, atsirinkti ką daryti, jei nežinai, ko imtis ir automatizuoti savo darbus… Kad galėtum sočiau mėgautis gyvenimu! Kaip turėtum.

HUMORO IR GAIVIŲ IDĖJŲ

Ši Debesylišku stiliumi parašyta knyga yra prigrūsta mokslinių tyrimų, asmeninių istorijų, filosofinių idėjų ir mažų juokingų pokštų. Tai ideali knyga tavo savaitgalio ar įprastos dienos poilsiui.

UGNELĖS PASIMETUSIAI SIELAI

Perskaičius šią knygą neliksi sėdėti ir galvoti „O ką dabar?“. Vietoj to, praktiškos idėjos padės tau pamatyti, kad svarbiausia – dirbti tai, kas tau būtų malonu. Tinginystė įkvėps pokyčiams.

Taip pat sužinosi:

  • Kodėl tinginiauti yra sveika. Ir kaip sąmoninga tinginystė tau padės nesirgti, stiprėti bei pailsinti savo kūną ir protą.

  • Kaip tingumas padeda atsirinkti svarbiausią. Juk tavo gyvenimas grįstas pasirinkimais – atrask, ko tau išties verta imtis. Aš neįsakinėsiu, pasirinksi tu.

  • Ir kodėl geras gyvenimas gimsta sujungus tingumą bei paprastumą. Gali atrodyti kitaip, bet moksliniai tyrimai bei mano asmeninė patirtis rodo, kad tinginystė veda į laimę!

NORI, daugiau SUŽINOTI apie TINGINYSTĘ? Gauti DOVANŲ?

Krepšelis Prekės ištrintos. Grįžti
  • Krepšelis tuščias.